Koordynator ds. Operacji HR

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 14137 30/10/2019

Zakres zadań na stanowisku

  • Koordynowanie spraw personalnych oraz administracyjnych w zakresie danych osobowych na poziomie lokalizacji,
  • Wsparcie procesów rekrutacji w zakresie administracji personalnej,
  • Realizacja procesu wdrożenia nowych pracowników w zakresie dotyczącym HR,
  • Zbieranie, weryfikowanie oraz raportowanie danych dotyczących czasu pracy,
  • Zapewnienie wsparcia dla pracowników i menedżerów lokalizacji w sprawach personalnych.

Preferowane oczekiwania

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym z zagadnieniami kadrowymi,
  • Wiedza i praktyka w stosowaniu przepisów Kodeksu Pracy,
  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych (znajomość programu XPERTIS będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • Opieka medyczna,
  • Dofinansowanie karty sportowej,
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Bony świąteczne,
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Schichtarbeit

    Tagschicht