Area Manager

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 64431 26. April, 2021
OFERUJEMY:

* Przyjazne miejsce pracy,
* Realne możliwości rozwoju zawodowego,
* Opieka medyczna,
* Dofinansowanie karty sportowej,
* Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
* Wczasy pod gruszą,
* Bony świąteczne,
* Obiady za 1zl.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

* Kontrola i koordynacja procesów logistycznych,
* Zapewnianie bezpiecznego miejsca pracy,
* Efektywne kierowanie pracą podległych Team Leaderów,
* Zapewnianie wysokiej jakości usług świadczonych zgodnie z oczekiwaniami klienta,
* Rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych,
* Bieżąca analiza procesów i wdrażanie optymalizacji,
* Budowanie oraz wspieranie rozwoju kultury ciągłych usprawnień procesów.

OCZEKIWANIA:

* Doświadczenie w zarządzaniu operacjami w obszarze łańcucha dostaw/produkcji,
* Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne,
* Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów operacyjnych oraz odwaga w podejmowaniu decyzji,
* Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
* Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
* Znajomość branży outsourcingowej będzie dodatkowym atutem.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.