Starszy Pracownik Magazynowy

Dąbrowa Górnicza, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 56847 11. January, 2021
W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją kolejnego projektu logistycznego  dla klienta z z branży medycznej  poszukujemy osób zainteresowanych nawiązaniem z nami interesującej, długofalowej współpracy.
PRACUJ BEZPIECZNIE W DHL

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest od zawsze naszym priorytetem.

W DHL Supply Chain na co dzień przestrzegamy restrykcyjnych procedur, mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników.
Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.
Poszukujemy kobiet i mężczyzn na stanowisko: Starszy Pracownik Magazynowy

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników twojej pracy i zaangażowania w nią.
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta w ramach ZFŚS.
  • Program poleceń pracowniczych, dzięki któremu wspólnie budujemy nasze struktury.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Bogate możliwości szkoleń wewnętrznych i rozwoju w strukturach organizacji.
  • Kulturę pracy cechującą się wysokimi standardami BHP oraz przyjaznym nastawionym na otwartą komunikację zespole.
  • Pracę w organizacji nastawionej na dopełnienie zobowiązań wobec klienta i pracownika , usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał  pracownika (awanse wewnętrzne).
  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie  kadrę zarządczą.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą tzw. prace magazynowe przygotowawcze polegające na oczyszczaniu elementów urządzeń aparatury medycznej i jej komponentów z zabrudzeń  (włączając to drobne, powierzchniowe zabrudzenia krwią) zgodnie z przyjętą na zakładzie procedurą mycia).
Poza tym, mogą zostać Ci powierzone również inne prace magazynowe polegające na:
  • Rozładunku i załadunku samochodów.
  • Przenoszenie ręczne towarów lub za pomocą wózka paletowego.
  • Kompletacja zgodnie z zamówieniem, udział w inwentaryzacjach i wyjaśnianie rozbieżności poinwentaryzacyjnych (praca z użyciem  skanera)
  • Selekcja jakościowa i ilościowa towarów.
  • Kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek.
  • Ładowanie samochodów wózkiem unoszącym.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na Magazynie min. 1 rok – mile widziana branża medyczna, a w szczególności doświadczenie w sprzątaniu sal zabiegowych, laboratoriów.
  • Doświadczenie w pracy ze skanerem – dodatkowy atut.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie pracy zmianowym (system 2 zmianowy  6:00;  14:00 - Pn –Pt).
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Skrupulatność w wykonywaniu zadań.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich