Spedytor międzynarodowy

Dąbrowa Górnicza, Schlesien, Polen SUPPLY CHAIN 23123 11/02/2020

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres zadań na stanowisku

·Bieżąca realizacja operacji transportowych

·Realizacja zadań związanych z optymalizacją aktualnych procesów w transporcie międzynarodowym i krajowym

·Pozyskiwanie najlepszych dostawców usług transportowych i negocjowanie stawek

·Raportowanie zgodnie z wymaganiami klienta

·Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy klientem i współpracującymi działaniami

·Finansowa kontrola rozliczeń z dostawcami transportowymi i klientem

·Dostarczanie najwyższej jakości procesów

·Kontrola terminowości wobec Klientów oraz Dostawców

·Merytoryczna ocena kwestii reklamacyjnych

Preferowane oczekiwania

·Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji – warunek konieczny, j. niemiecki  mile widzainy

·Min rok  doświadczenia  w  transporcie i spedycji,

·Komunikatywność i umiejętność zarządzania grupą podwykonawców,

·Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

·Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

·Otwartość na ludzi i gotowość do pracy w zespole.

Mile widziane:

·Znajomość giełd transportowych: Trans.eu, TimoCom

·Znajomość lokalnego rynku podwykonawców

·Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich