Pracownik Magazynowy

Dąbrowa Górnicza, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 58344 25. January, 2021

PRACUJ BEZPIECZNIE W DHL

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest od zawsze naszym priorytetem.

W DHL Supply Chain na co dzień przestrzegamy restrykcyjnych procedur, mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników.

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Poszukujemy kobiet i mężczyzn na stanowisko: Pracownik Magazynowy

 Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników twojej pracy i zaangażowania w nią.

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta w ramach ZFŚS.

  • Program poleceń pracowniczych, dzięki któremu wspólnie budujemy nasze struktury.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Bogate możliwości szkoleń wewnętrznych i rozwoju w strukturach organizacji.

  • Kulturę pracy cechującą się wysokimi standardami BHP oraz przyjaznym nastawionym na otwartą komunikację zespole.

  • Pracę w organizacji nastawionej na dopełnienie zobowiązań wobec klienta i pracownika , usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał  pracownika (awanse wewnętrzne).

  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie  kadrę zarządczą.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wykonywanie prac magazynowych polegających na rozładunku i załadunku samochodów.

  • Praca z użyciem  skanera

  • Przenoszenie ręczne towarów lub za pomocą wózka paletowego.

  • poinwentaryzacyjnych.

  • Selekcja jakościowa i ilościowa towarów.

  • Kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek.

  • Ładowanie samochodów wózkiem unoszącym.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na Magazynie min. 1 rok.

  • Doświadczenie w pracy ze skanerem – mile widziane.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00).

  • Prawo jazdy kat. B.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich