Pracownik Magazynowy

Dąbrowa Górnicza, Schlesien, Polen SUPPLY CHAIN 14674 07/11/2019
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

NOWE WYŻSZE WYNAGRODZENIE!

Zakres zadań na stanowisku

  • Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie
  • Obsługa zwrotu zamówień
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień
  • Praca z narzędziami: skanerem, komputerem

Preferowane oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie – wymóg konieczny.
  • Aktualne prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Chęć uczestniczenia w budowie przyjaznego nowego miejsca pracy w regionie dla setek osób.

Oferujemy

    • Przyjazne miejsce pracy.
    • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.
    • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.
    • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
    • Opieka medyczna.
    • Dofinansowanie karty sportowej.
    • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.
    • Wczasy pod gruszą.
    • Bony świąteczne.
    • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich