Pracownik magazynowy - Dział Kontroli Stanów Magazynowych

Dąbrowa Górnicza, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 33420 26. June, 2020

DHL Supply Chain jest globalnym ekspertem w dziedzinie logistyki kontraktowej.

PRACUJ BEZPIECZNIE W DHL

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest od zawsze naszym priorytetem.

W DHL Supply Chain na co dzień przestrzegamy restrykcyjnych procedur mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników.

Rekrutacja prowadzona on-line.

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji! Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Na początku drogi zawodowej proponujemy Ci stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - Dział Kontroli Stanów Magazynowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na czas określony + system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
  • "Wczasy pod gruszą"
  • Bony Świąteczne

Zakres zadań na stanowisku:

• Dbanie o właściwe składowanie produktów

• Zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem

• Właściwa selekcja jakościowa - ilościowa towarów

• Praca ze skanerem

• Obsługa wózków widłowych

• Przenoszenie ręczne towaru oraz za pomocą wózka platformowego (paletowego)

• Kompletacja produktów zgodnie z zamówieniem

• Dbałość o wysoką jakość powierzonego towaru

• Inwentaryzacja bieżąca oraz wyjaśnianie rozbieżności poinwentaryzacyjnych

• Inicjatywa w zakresie poprawy jakości oraz usprawnień w pracy

• Obsługa urządzeń biurowych

• Archiwizacja dokumentacji związanej z wykonywaniem powierzonych obowiązków

Wymagania:

• Wykształcenie średnie

• Doświadczenie w pracy na magazynie

• Umiejętność obsługi skanera

• Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (unoszącego)

• Umiejętność obsługi komputera oraz środowiska MS Office

• Umiejętność dostosowania się do procedur i przepisów BHP oraz p.poż.

• Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

• Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00 (3 zmiana 22:00-6:00 w okresie peak seasonu)

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich