Operator wózka widłowego (UDT)

Dąbrowa Górnicza, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 45147 1. October, 2020

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach. Na sam początek proponujemy Ci stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza,

ul. Roździeńskiego 12

Zakres zadań na stanowisku

• Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie.

• Obsługa wózka wysokiego składu.

• Obsługa zwrotu zamówień.

• Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.

• Praca z narzędziami: skanerem, komputerem.

• Udział w inwentaryzacjach.

Preferowane oczekiwania

• Doświadczenie w pracy na magazynie – wymóg konieczny.

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych IIWJO wydanych przez UDT - wymóg konieczny.

• Umiejętność obsługi komputera.

• Wykształcenie minimum średnie.

• Aktualne prawo jazdy kat. B. - wymóg konieczny.

• Umiejętność obsługi komputera.

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

• Chęć uczestniczenia w budowie przyjaznego nowego miejsca pracy w regionie.

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (w okresie pick sezonu 3 zmianowym).

Oferujemy

• Przyjazne miejsce pracy.

• Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.

• Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.

• Realne możliwości rozwoju zawodowego.

• Opieka medyczna.

• Dofinansowanie karty sportowej.

• Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.

• Wczasy pod gruszą.

• Bony świąteczne.

• Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich