Operator Wózka Widłowego UDT

Dąbrowa Górnicza, Schlesien, Polen SUPPLY CHAIN 13798 07/11/2019

Zakres zadań na stanowisku

  • Obsługa wózków widłowych na terenie magazynu.
  • Transport jednostek ładunkowych wewnątrz magazynu.
  • Zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem.
  • Właściwa selekcja jakościowa - ilościowa towaru.
  • Przenoszenie ręczne towaru.
  • Udział w inwentaryzacjach oraz wyjaśnianie rozbieżności poinwentaryzacyjnych.
  • Przestrzeganie zasad obsługi i kontroli użytkowanego sprzętu.
  • Wykonywanie pracy w sposób bezpieczny.
  • Dbałość o wysoką jakość powierzonego towaru.

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składu wydane przez UDT - mile widziane.
  • Wykształcenie średnie  - mile widziane.
  • Umiejętność obsługi skanera – mile widziana.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składu.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.
  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADOWANIA NIE MASZ UPRAWNIEŃ UDT? DOŁĄCZAJĄC DO NASZEJ DRUŻYNY, ZAPEWNIMY CI SZKOLENIE I EGZAMIN NA KOSZT PRACODAWCY.

Oferujemy

  • Przyjazne miejsce pracy.
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Opieka medyczna.
  • Dofinansowanie karty sportowej.
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Bony świąteczne.
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich