Kontroler stoku

Dąbrowa Górnicza, Schlesien, Polen SUPPLY CHAIN 14748 07/11/2019
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres zadań na stanowisku

  • Optymalizacja składowania.
  • Zarządzanie klasami rotacji produktów.
  • Zarządzanie zgodne z wymaganiami Klienta przyjęciem i kontrolą dostaw, właściwego poziomu wypełniania magazynu
  • Obsługa przyjęć dostaw zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Wprowadzanie danych do systemu w zakresie przyjmowania dostaw oraz lokalizacji produktów.
  • Przygotowywanie danych logistycznych dla nowych produktów.
  • Bieżące kontakty z klientem i dostawcami.
  • Monitorowanie gospodarki paletami (prowadzenie rejestru palet przyjmowanych i wydawanych dostawcom).
  • Kontrola towaru wracającego z Regionalnego Centrum Dystrybucji.

Preferowane oczekiwania

  • Wykształcenie co najmniej średnie.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok.
  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność w pracy w zespole.
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej.
  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Umowę o pracę + miesięczną premię.
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, karty Multisport oraz ubezpieczeń na życie.
  • Spotkania integracyjne z pracownikami.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w tym uprawnienia na wózki widłowe.
  • Praca w wysokich standardach BHP.
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w międzynarodowym środowisku.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich