Operator wózka widłowego - UDT

Breslau, Woiwodschaft Niederschlesien, Polen DHL Supply Chain 47870 19. October, 2020

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją kolejnego projektu logistycznego dla klienta z branży automotive - poszukujemy osób zainteresowanych nawiązaniem z nami interesującej, długofalowej współpracy.

PRACUJ BEZPIECZNIE W DHL

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest od zawsze naszym priorytetem.

W DHL Supply Chain na co dzień przestrzegamy restrykcyjnych procedur, mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników.

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Operator wózka widłowego (UDT) w Oddziale Cross Dock z klientem z sektora automotive

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej na świecie firmy logistyki kontraktowej.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników twojej pracy i zaangażowania w nią od początku zatrudnienia.
  • Praca w systemie dwuzmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00  od poniedziałku do piątku.
  • Prywatna opiekę medyczna Medicover.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Wczasy pod grusza, dodatki na święta w ramach ZFSS.
  • Program poleceń pracowniczych, dzięki któremu wspólnie budujemy nasze struktury.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Bogate możliwości szkoleń wewnętrznych i rozwoju w strukturach organizacji.
  • Kulturę pracy cechująca się wysokimi standardami BHP oraz przyjaznym nastawionym na otwartą komunikację zespole.
  • Prace w organizacji nastawionej na dopełnienie zobowiązań wobec klienta i pracownika, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał pracownika (awanse wewnętrzne, program talentów, dodatkowe benefity w ramach uznania pracownika).
  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczona operacyjnie kadrę zarządczą.

Zakres zadań na stanowisku

  • Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów).
  • Praca na wózku widłowym oraz ze skanerem.
  • Dbałość o utrzymanie standardów jakościowych i BHP  na magazynie.

Preferowane oczekiwania

  • Umiejętność prowadzenia wózków wysokiego składowania – uprawnienia na wózki widłowe UDT - wymóg konieczny.
  • Minimum 1 roczne doświadczenie na stanowisku Operatora wysokiego składu w firmie z branży motoryzacyjnej – wymóg konieczny.
  • Gotowość do pracy oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (od poniedziałku do piątku; 06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich