Vámügyintéző_BIA

Biatorbágy, Pest megye, Ungarn DHL Supply Chain 69576 23. April, 2021

A DHL szárazföldi és légi szállítás valamint raktárlogisztikai komplex szolgáltatások területén is piacvezető szerepet tölt be világszerte.

A DHL Supply Chain Magyarország Kft. biatorbágyi telephelyére keresi új csapattagját

Vámügyintéző pozícióba

Műszakos munkarendben

Feladatok:

·Export és import számlák adatainak rögzítése vámprogramba

·Szállítmányok érkeztetése és kapcsolódó feladatok elvégzése

·Kommunikáció a partnerekkel, logisztikai csapattal, raktárral és társosztályokkal

·Vámhivatali ügyintézés, közreműködés

·Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

·Napi, heti és havi riportok készítése

·Az érvényben lévő törvények, rendeletek szerinti munkavégzés, a vállalati szabályoknak és elvárásoknak is megfelelően

Elvárások:

·Érettségi bizonyítvány

·Vámügyintézői OKJ végzettség

·Vámügyintéző pozícióban szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat

·Felhasználói szintű számítógépes ismeret

·Több műszakos munkarend vállalása , esetenként hétvégén is

·Pontos, precíz, önálló munkavégzés

·Kiváló kommunikációs - és problémamegoldó készség

·Határozott fellépés

Amit kínálunk:

Dinamikus és támogató csapat

Stabil multinacionális vállalati háttér

Cafeteria rendszer a próbaidő alatt is

Ingyenes vállalati busz

Előnyt jelent:

·Angol nyelv alap szintű ismerete

·Kompakt-Zoll vámszoftver kezelésben szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye: 2051, Biatorbágy, Verebély László u. 2.

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    8

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain Hungary Limited

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht

„Die Deutsche Post DHL bietet mir Sicherheit, die Chance mich weiterzuentwickeln und die Möglichkeit, in fast jedem Land der Welt zu arbeiten.“

Aktueller Mitarbeiter – Senior Consultant in Bonn