Ügyfélszolgálati Koordinátor_BIA

Biatorbágy, Pest megye, Ungarn DHL Supply Chain 67883 14. April, 2021

A DHL piacvezető szerepet tölt be világszerte a szárazföldi, légi szállítás és raktározás tekintetében. Vállalatunk testreszabott megoldások széles skáláját kínálja – a dokumentumok expressz szállításával kezdődően az ellátási lánc menedzsmentjével bezárólag.

A DHL Supply Chain magas színvonalú raktározási és egyéb hozzáadott értékű tevékenységeket biztosít partnereinek Magyarország számos pontján.

Biatorbágyi telephelyünkön raktározással és gyártással foglalkozunk.

Ügyfélszolgálati Koordinátort keresünk!

2 időszakos munkarendbe!

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai:

  • A Huawei, valamint beszállítói és a raktári társosztályok közötti zökkenőmentes kommunikáció biztosítása,
  • Vevőtől érkező megrendelések kezelése és továbbítása az operáció felé,
  • Számlák bekérése és továbbítása az operáció felé,
  • Számlákkal kapcsolatos problémák kezelése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal,
  • Napi és heti szintű alapanyag beszállítási tervek készítése,
  • Huawei oldalak kezelése (időkapuk beállítása és ellenőrzése, a szállítmányhoz kapcsolódó információk keresése, speciális vevői követelmények – CSR – továbbítása az operációnak)
  • Végáru (FG) kiszállítással kapcsolatos információk kezelése
  • Napi riportok elkészítése és továbbítása,
  • Végáru (FG) kiszállításhoz kapcsolódó napi összesítő file rendszeres kitőltése és naprakészen tartása,
  • Az operáció-irodai időn kívüli-működésének biztosítása (Operáció értesítése, Futár rendelés, Státusz frissítés SPC felületén)
  • Raktár készlettel kapcsolatos rendszer műveletek felkövetése WMS-ben.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pontosság, precizitás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Alapfokú excel kezelés

Előny:

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, Verebély László u. 2.

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    8

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain Hungary Limited

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht

„Die Deutsche Post DHL bietet mir Sicherheit, die Chance mich weiterzuentwickeln und die Möglichkeit, in fast jedem Land der Welt zu arbeiten.“

Aktueller Mitarbeiter – Senior Consultant in Bonn