Pracownik magazynowy EMPIK Sochaczew

Sochaczew, Woiwodschaft Masowien, Polen SUPPLY CHAIN 23358 16/02/2020

SPOTKANIE REKRUTACYJNO-INFORMACYJNE ODBĘDZIE SIĘ 6 LUTEGO W HOTELU CHOPIN

W godzinach 9:00 - 15:00

Adres: Romualda Traugutta 21 Sochaczew

CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

Oferujemy:

· Wynagrodzenie 2 850 PLN brutto + do 1 000 PLN brutto premii miesięcznej

· Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bezpośrednio przez

firmę DHL

· Realne możliwości rozwoju i awansu w rozbudowującym się magazynie (nowe stanowiska pracy)

· Zautomatyzowane środowisko pracy, które czyni pracę lżjeszą

· Bezpłatny transport pracowniczy w Sochaczewie

oraz z Wyszogrodu przez Kamion, Witkowice, Nowe Mistrzewice, Juliopol, Adamowa Góra, Altana do DHL Sochaczew

· Opieka medyczna Medicover,

· Bony świąteczne

· Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

· „wczasy pod gruszą”,

· Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie

· Program poleceń pracowniczych umożliwiający pozyskanie dodatkowej nagrody pieniężnej

Zakres zadań na stanowisku:

· Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie

· Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień

· Praca ze skanerem

Oczekiwania:

· Gotowość do pracy w systemie trzy-zmianowym

· Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Klauzula zgody i klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich