Operator Wózka Widłowego

Sochaczew, Woiwodschaft Masowien, Polen SUPPLY CHAIN 23641 18/02/2020
CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

PRACOWNIK MAGAZYNOWY/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy: Błonie

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

•Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania na terenie magazynu.

•Dbanie o właściwe składowanie produktów.

•Zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem.

•Kompletacja zamówień

OCZEKIWANIA:

•Umiejętność prowadzenia wózków wysokiego składowania – uprawnienia na wózki widłowe UDT

•Sumienność, dokładność w wykonywanie powierzonych zadań

· Gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

• Stabilną pracę - stałą umowę na pełen etat

• UMOWA O PRACĘ BEZPOŚREDNIO PRZEZ NAJWIĘKSZĄ FIRMĘ LOGISTYCZNA NA ŚWIECIE - DHL

• Dofinansowanie szkolenia oraz egzaminu na wózki widłowe (UDT)

• WOLNE WEEKENDY (pracę od poniedziałku do piątku)

• Darmową prywatną opiekę medyczną z możliwością dołączenia członków rodziny

• Dofinansowanie zajęć sportowo- rekreacyjnych

• Dodatek finansowy „Wczasy pod gruszą”

• Możliwość grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

• Dodatki pieniężne z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych z Funduszu świadczeń socjalnych

• Przyjazną atmosferę w pracy

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich