IT Super User

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 16450 14/11/2019
ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:
  • Czuwanie nad prawidłowością przebiegu procesu oraz proaktywne działanie w celu wykrywania i usuwania problemów w działaniu systemu informatycznego magazynu
  • Planowanie i testowanie zmian konfiguracji systemu informatycznego magazynu
  • Wyjaśnianie rozbieżności ilościowych oraz jakościowych w systemie operacyjnym
  • Przygotowywanie raportów dotyczących bieżącej działalności magazynu zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Współpraca z przedstawicielami klienta w celu lepszego dopasowania systemu informatycznego i procesów do potrzeb klienta

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Orientacja w zagadnieniach transportu, logistyki oraz informatyki
  • Zdolność do analizy zagadnień oraz syntezy wniosków
  • Znajomość systemów WMS
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz płynnej komunikacji

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz finansowego

  • Opieka medyczna Medicover

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport

  • „Wczasy pod gruszą”

  • Dofinansowanie do wydarzeń sportowych

    Zahlen und Fakten

    • Geschäftsbereich