Vedoucí pracovník administrativy

Jirny, Mittelböhmische Region, Tschechien SUPPLY CHAIN 29432 12. May, 2020

Jsme jedním ze tří světových logistických center.
Hledáte novou práci? Máte zkušenost s administrativou? Víte, jak to probíhá ve skladech a nemáte problém s komunikací?
Tak jste přesně ten, koho hledáme. Ozvěte se nám! Čekáme právě na vás.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • bezpečnost práce je alfa omega, budete dbát na dodržování BOZP
  • budete chválit, ale i udělovat konstruktivní kritiku
  • budete motorem a zdrojem motivace Vašeho týmu
  • jako správný leader budete členům Vašeho týmu stanovovat krátkodobé a dlouhodobé cíle
  • své zaměstnance budete zaškolovat
  • budete dosahovat cílů společnosti spolu se svými kolegy
  • čeká Vás organizování práce kolegů na odd. VAS AP, ale i komunikace s kolegy z jiných oddělení a nikdy nekončící kontrola
  • trocha reportování je nezbytnou součástí pracovní náplně

POŽADUJEME:

  • hledáme férového, komunikativního a zodpovědného kolegu na odd. s přidanou hodnotou VAS AP
  • uznáváte rčení "Náš zákazník, náš pán"? Potřebujeme vnímavost a pochopení k požadavkům zákazníka a taky chuť k jejich realizování
  • orientaci na zlepšení produktivity a to snížením nákladů a zvýšením kvality služeb
  • ,,How are you"? Víte, co to znamená? Dobrý začátek, chceme po Vás základní znalost AJ
  • schopnost aktivně přistupovat k lidem a hledat nejlepší možná řešení případných problémů nejen v rámci vlastního týmu, ale při komunikaci napříč odděleními
  • kamarádíte se s balíčkem MS Office na svém PC
  • hledáme někoho, kdo se nebojí být kreativní a má nápady na zlepšování
  • pokud oplýváte výše zmíněnými schopnostmi, můžeme si plácnout

NABÍZÍME:

  • zajímavé mzdové podmínky
  • stravenky v hodnotě 80 Kč, které jsou ze 100% hrazené zaměstnavatelem
  • stravování v naší jídelně za velmi přijatelné ceny
  • 25 dní dovolené
  • chceme, abyste trávili víkendy se svou rodinou, takže budete pracovat od pondělí do pátku
  • penzijní nebo životní připojištění
  • výhodné tarify pro vás i vaší rodinu
  • kariérní růst
  • a mnoho dalších příjemných benefitů

Zuzana Chylíková
Recruiter/Specialista náboru
Mobile: 728 527 833
zuzana.chylikova@dhl.com

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    8

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht