Administrativní pracovník VAS CB

Jirny, Mittelböhmische Region, Tschechien SUPPLY CHAIN 29232 06/05/2020

Jsme jedním ze tří světových logistických center.
Hledáte novou práci? Máte zkušenost s administrativou? Víte, jak to probíhá ve skladech a nemáte problém s komunikací?
Tak jste přesně ten, koho hledáme. Ozvěte se nám! Čekáme právě na vás.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Pracovat se skladovými systémy
  • Kontrolovat docházkový systém
  • Provádět inventuru na skladě
  • Připravovat, reportovat a archivovat dokumenty
  • Zadávat a vyhodnocovat data
  • Spolupracovat s pracovníky skladu i jiných oddělení

POŽADUJEME:

  • Zkušenost s prací v administrativě a skladu bude pro vás výhodou
  • Nechceme JAVA programátora, stačí, že budete mít dobrou znalost práce na PC - hlavně balíček MS Office
  • Hledáme kolegu, který bude samostatný, přesný, nebojí se zodpovědnosti
  • Někoho, pro koho je normální být kreativní a přicházet s nápady na zlepšení
  • Někoho, komu nevadí práce na jednosměnný provoz 8:00-17:00 hodin

NABÍZÍME:

  • zajímavé mzdové podmínky
  • stravenky v hodnotě 80 Kč, které jsou ze 100% hrazené zaměstnavatelem
  • stravování v naší jídelně za velmi přijatelné ceny
  • 25 dní dovolené
  • chceme, abyste trávili víkendy se svou rodinou, takže budete pracovat od pondělí do pátku
  • penzijní nebo životní připojištění
  • výhodné tarify pro vás i vaší rodinu
  • kariérní růst
  • a mnoho dalších příjemných benefitů

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    8

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Schichtarbeit

    Tagschicht