Lider Zespołu

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 13765 28. October, 2019

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 2 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 300 tys. m2.

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji! Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Zakres zadań na stanowisku
  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu ok. 20 - 30 osób (m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad realizacją zadań, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP)
  • Dbałość o prowadzenie procesu magazynowego zgodnie ze standardami
  • Budowanie kultury pracy wysokich standardów
  • Dbałość o jakość i efektywność pracy zespołu, poszukiwanie usprawnień
  • Ocena wyników pracy, przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników oraz planowanie rozwoju członków zespołu
  • Przeprowadzanie szkoleń BHP stanowiskowych dla pracowników
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy oraz rozliczanie czasu pracy

Preferowane oczekiwania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze magazynowym lub produkcyjnym
  • Predyspozycje oraz umiejętności do kierowania grupą
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.